» Gościli u nas

Gościli u nas

W naszej restauracji organizowane są często spotkania z ciekawymi ludźmi. Niejednokrotnie są to osobistości bardzo popularne w naszym regionie, a także osoby znane nam wszystkim ze szklanego ekranu.

A kto, między innymi, gościł u nas?


Jarosław Kret

9 maja 2011 r. na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy odbyło się w Restauracji CENTRUM spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem - dziennikarzem telewizyjnym, fotoreporterem, autorem licznych reportaży i filmów dokumentalnych, autorem książek.

Na spotkaniu, połączonym z promocją książki pt. "Moje Indie", dziennikarz, podróżnik - wspominał swoje podróże do Indii, opowiadał o kulturze, muzyce, społeczeństwie, religii panującej w tym kraju.

Spotkanie z Jarosławem Kretem wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród mieszkańców gminy i okolic.

 

Wanda Chotomska

10 maja 2007 r., z okazji jubileuszu 30-lecia powołania Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy, Restauracja Centrum gościła słynną poetkę.

Wanda Chotomska, to poetka, dziennikarka, współpracowniczka czasopism dziecięcych, audycji radiowych i telewizyjnych, scenariuszy do filmów krótkometrażowych i sztuk teatralnych. Twórczyni najsłynniejszej polskiej dobranocki „Jacek i Agatka”.

To laureatka wielu nagród, w tym Nagrody Prezydenta RP oraz Medalu Polskiej Sekcji IBBY, a także Dama Orderu Uśmiechu i właścicielka statuetki „Cała Polska czyta dzieciom” za całokształt twórczości.

Na spotkanie z poetką przybyło do naszej restauracji blisko 90 osób.

Beata Ostrowicka

16 kwietnia 2008 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Trzcinicy, w ramach realizacji projektu „Książka, to ważna sprawa”, zorganizowała spotkanie autorskie z pisarką dla dzieci i młodzieży Beatą Ostrowicką.

Restauracja CENTRUM miała zaszczyt gościć pisarkę oraz zaproszonych gości.

Beata Ostrowicka, to pisarka, autorka powieści dla dzieci i młodzieży. Jest laureatką wielu różnych nagród. Jej książka "Świat do góry nogami" została wpisana na Honorową Listę Andersena.

Na spotkanie do naszej restauracji przybyło prawie sto osób.

 


Przestronne sale
oraz profesjonalna i miła obsługa


Bezpłatny dostęp do Internetu na terenie całego obiektu


Plac zabaw dla dzieci, a także
bezpłatny, ogrodzony parking

Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - więcej informacji w naszej Polityce Prywatności. [zamknij]